Dijitalleşme hayatın her alanında dört bir yanımızı sarmış beraberinde değişim ve dönüşüm kaçınılmaz hale gelmiştir. Hemen hemen her sektör faaliyetlerini dijitale taşımış, toplumsal yaşamda kullanılan iletişim kanalları da bu dönüşümden büyük ölçüde etkilenmiştir. İletişimin fiziksel yönü giderek azalırken, dijital boyutu hızla artmıştır.  Her şeyin küçüldüğü ve dijital alana taşındığı günümüzde iş dünyasının en çok kullanılan iletişim materyali olan kartvizitlerin dönüşümü de kaçınılmaz hale gelmiştir. Kartlıkların yavaş yavaş ortadan kalktığı, numaraların cep telefonlarında tutulduğu günümüzde kartvizitler efektif kullanım özelliğini yitirmiştir.

 

Gelinen noktada sadece telefon numaralarının kaydedilerek sonrasında çöpe atılan kağıt parçaları halini alan kartvizitleri, BIGCARD ile günümüze uyarladık. Dijitalleşen dünyada insanlar; sosyalleşmek, iletişim kurmak ve aktif tavırlar sergileyip fikir sunmak için dijital ortamları daha fazla kullanmaktadır. Çağı yakalayan iş insanları da artık BIGCARD’a sahip olarak sadece telefon numarası paylaşmaktan ibaret olan kartvizitlerinin yerine tüm iletişim kanallarının yer aldığı ve hızlı ulaşım sağlayabildiği (WhatsApp, İnstagram, Twitter, Linkedin, Kariyer.net…) adresin yanı sıra konum bilgilerinin de eklenebildiği, birden fazla iletişim numarasının yer alabileceği bir dijital karta sahip olabilecekler.

 

Dijital kartvizitler firmaların dijital çağa ayak uydurması ve gereksiz kağıt israfını önlemesi bakımından prestij sağlarken, bütçe dostu olması sebebi ile önem arz etmektedir. BIGCARD’a sahip bireyler sadece bir defaya mahsus kart ücreti ödeyerek yıllarca aynı kartı kullanabilecekler. İçerik yönetim paneli sayesinde firma değişikliği ya da firmalar için personel değişikliği durumunda herhangi bir uygulama indirmeye gerek duymadan tüm bilgileri kolaylıkla güncelleyerek kullanmaya devam edebilecekler.

 

Hızla kullanımı yayılan ve yeni nesil iletişimin en önemli temsilcisi haline gelen BIGCARD ile sizler de hem firmanızın dijital imajını oluşturabilir hem de kağıt israfının önüne geçerek doğaya katkıda bulunabilirsiniz.